O nás

O nás

Sublim je obchodní značkou a dceřinnou společností Trigano Group – evropské jedničky v rekreačních vozidlech. Sublim je jedničkou mezi výrobci luxusních karavanů. Značka Sublim klade důraz na funkčnost a moderní technologie. Karavany této francouzské značky jsou synonymem luxusního, praktického a plnohodnotného vybavení pro život na cestách. To vše si budou nově užívat i čeští zákazníci.

Oficiálním distributorem karavanů Sublim je společnost Auto Kora top, s.r.o.. Spolu s karavany značek sterckeman a obytnými vozy Challenger je dodává v rámci své divize Procamping.cz zákazníkům v České republice a na Slovensku.

Oficiální distributor pro Českou republiku a Slovensko

Společnost je oficiálním distributorem karavanů Sublim, Sterckeman a obytných vozů Challenger pro Českou republiku a Slovensko. Velkou předností Procamping.cz je jeho dostupnost v regionech. Zákazníci Procamping.cz si budou v brzké době moci prohlédnout a zakoupit karavany a obytné vozy v síti prodejců v České republice a na Slovensku.

Zkušený dodavatel komplexních služeb pro motoristy

Společnost Auto Kora top, s.r.o. je významným dealerem vozů Ford. Vedle prodeje nových a ojetých vozů Ford je zároveň poskytovatelem komplexních služeb pro motoristy. Společnost také dodává a poskytuje servis pro autorizované nástavby a vestavby Ford. Je provozovatelem autorizovaného Ford Boutique v České republice – FordShop.cz.

V sezóně 2015/2016 rozšířila Auto Kora top svou nabídku zboží a služeb o širokou škálu obytných vozidel – karavany, alkovny, vany, polointegrované a integrované vozy, vyráběné jedničkou na evropském trhu, společností Trigano. Pod značkou své divize Procamping.cz představila společnost novinky nadcházející sezóny v oblasti karavaningu a kempování na veletrhu Caravaning Brno 2015.


Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat

Telefon 778 765 959, e-mail challenger@procamping.cz
nebo kontaktní formulář