O nás

O nás

Sterckeman je obchodní značkou a dceřinnou společností Trigano Group – evropské jedničky v rekreačních vozidlech. Značka je symbolem pohody a rodinného štěstí, které si s sebou můžete vzít kdykoliv a kamkoliv. Značka navrhuje karavany, které jsou na jedné straně dostupné, na druhé straně ale nabízejí veškerý komfort, na který jsme při cestování zvyklí.

V roce 1946 postavil C. Sterckeman, mechanik ze severofrancouzského městečka Seclin, svůj první karavan. Tehdy asi netušil, že bude o 70 let později podle něj pojmenována nejstarší značka na francouzském trhu s karavany.

Produkty značky Sterckeman se vyrábí výhradně ve Francii. Věříme, že jen takto dokážeme dostát přísným požadavkům na kvalitu. V designu a výrobě klademe velký důraz na technické a estetické inovace. Jen s nimi jsme schopni posunout úroveň pohodlí a kvality v našich karavanech dále.

Uděláme všechno pro to, abyste se v našich karavanech cítili pohodlně a bezpečně, přitom ale zažili i nějaké to dobrodružství. Víme, jak na to. Ve světě karavanů jsme průkopníky.

Oficiálním distributorem karavanů Sterckeman je společnost Auto Kora top, s.r.o.. Spolu s karavany značek Sublim a obytnými vozy Challenger je dodává v rámci své divize Procamping.cz zákazníkům v České republice a na Slovensku.

Oficiální distributor pro Českou republiku a Slovensko

Společnost je oficiálním distributorem karavanů Sterckeman, Sublim a obytných vozů Challenger pro Českou republiku a Slovensko. Velkou předností Procamping.cz je jeho dostupnost v regionech. Zákazníci Procamping.cz si budou v brzké době moci prohlédnout a zakoupit karavany a obytné vozy v síti prodejců v České republice a na Slovensku.

Zkušený dodavatel komplexních služeb pro motoristy

Společnost Auto Kora top, s.r.o. je významným dealerem vozů Ford. Vedle prodeje nových a ojetých vozů Ford je zároveň poskytovatelem komplexních služeb pro motoristy. Společnost také dodává a poskytuje servis pro autorizované nástavby a vestavby Ford. Je provozovatelem autorizovaného Ford Boutique v České republice – FordShop.cz.

V sezóně 2015/2016 rozšířila Auto Kora top svou nabídku zboží a služeb o širokou škálu obytných vozidel – karavany, alkovny, vany, polointegrované a integrované vozy, vyráběné jedničkou na evropském trhu, společností Trigano. Pod značkou své divize Procamping.cz představila společnost novinky nadcházející sezóny v oblasti karavaningu a kempování na veletrhu Caravaning Brno 2015.

Katalog Sterckeman 2017

Technický Katalog Sterckeman 2017


Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat

Telefon 778 765 959, e-mail challenger@procamping.cz
nebo kontaktní formulář