O nás

O nás

Challenger je obchodní značkou a dceřinnou společností Trigano Group – evropské jedničky v rekreačních vozidlech. Challenger je jedničkou mezi francouzskými výrobci obytných vozů.

Značka se zrodila a vyvíjela přímo v srdci vinic v údolí řeky Rhony. Během třiceti let své existence se z Challengeru stala francouzská jednička na trhu s obytnými vozy a také jeden z klíčových hráčů v celé Evropě.

Stále zůstáváme, stejně jako v roce 1985, věrní své původní filozofii. Tou bylo nabízet dobře vybavené obytné vozy s veškerým potřebným komfortem, za zachování cenové dostupnosti. Kvalita, bezpečnost a pohodlí u nás nejsou příplatkovou výbavou.

Oficiálním distributorem obytných vozů Challenger je společnost Auto Kora top, s.r.o.. Spolu s karavany značek Sublim a Sterckeman je dodává v rámci své divize Procamping.cz zákazníkům v České republice a na Slovensku.

Oficiální distributor pro Českou republiku a Slovensko

Společnost je oficiálním distributorem obytných vozů Challenger, karavanů Sterckeman a Sublim pro Českou republiku a Slovensko. Velkou předností Procamping.cz je jeho dostupnost v regionech. Zákazníci Procamping.cz si budou v brzké době moci prohlédnout a zakoupit karavany a obytné vozy v síti prodejců v České republice a na Slovensku.

Zkušený dodavatel komplexních služeb pro motoristy

Společnost Auto Kora top, s.r.o. je významným dealerem vozů Ford. Vedle prodeje nových a ojetých vozů Ford je zároveň poskytovatelem komplexních služeb pro motoristy. Společnost také dodává a poskytuje servis pro autorizované nástavby a vestavby Ford. Je provozovatelem autorizovaného Ford Boutique v České republice – FordShop.cz.

V sezóně 2015/2016 rozšířila Auto Kora top svou nabídku zboží a služeb o širokou škálu obytných vozidel – karavany, alkovny, vany, polointegrované a integrované vozy, vyráběné jedničkou na evropském trhu, společností Trigano. Pod značkou své divize Procamping.cz představila společnost novinky nadcházející sezóny v oblasti karavaningu a kempování na veletrhu Caravaning Brno 2015.


Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat

Telefon 778 765 959, e-mail challenger@procamping.cz
nebo kontaktní formulář